Pozdravljeni na spletnih staneh AVTO-MOTO DRUŠTVA ŠLANDER CELJE, kjer boste poleg osnovnih podatkov o društvu lahko spremljali tudi aktualne informacije.

Šport-karting

 

DRŽAVNO PRVENSTVO SLOVENIJE V KARTINGU 2017

DRŽAVNI PRVAK SLOVENIJE EKIPNO: AMD ŠLANDER CELJE
 
   DRŽAVNI PRVAKI iz ekipe AMD Šlander Celje - POSAMEZNA KATEGORIJA:
    - Rotax Mini Max        : SADAR MAI
    - Rotax Max Junior    : DOVJAK ANŽE
    - Rotax Max                : DOVJAK ANŽE
    - KZ2                            : MIHIČ MARTIN
  
   DRŽAVNI PODPRVAKI iz ekipe AMD Šlander CELJE - POSAMEZNA KATEGORIJA:
   
- Rotax Max                : PIVK KATJA
    - Rotax DD2                : PREŠERN KLEMEN
  
    UVRSTITVE OSTALI VOZNIKI PO POSAMEZNI KATEGORIJI:
    - Rotax Micro Max      : KASTELIC MARK (4. mesto)
    - Rotax Micro Max      : MILETIĆ JAKA (8. mesto)
    - Rotax Max Junior     : MRAMOR MARK (4. mesto)
    - Rotax Max                 : JUG KLEMEN (3. mesto)
    - Rotax DD2                 : ROTAR DAVID (8. mesto)

  




DRŽAVNO PRVENSTVO SLOVENIJE V KARTINGU 2016


   DRŽAVNI PRVAK SLOVENIJE EKIPNO: AMD ŠLANDER CELJE
 
   DRŽAVNI PRVAKI iz ekipe AMD Šlander Celje - POSAMEZNA KATEGORIJA:
    - Rotax Micro Max      : SADAR MAI
    - Rotax Max                : PIVK KATJA
    - Rotax DD2                : ROTAR DAVID
    - KZ2                            : MIHIČ MARTIN
  
   DRŽAVNI PODPRVAKI iz ekipe AMD Šlander CELJE - POSAMEZNA KATEGORIJA:
    - Rotax Max Junior   : DOVJAK ANŽE
    - Rotax DD2               : PREŠERN KLEMEN
  
    UVRSTITVE OSTALI VOZNIKI PO POSAMEZNI KATEGORIJI:
    - Rotax Micro Max     : KASTELIC MARK (3. mesto)
    - Rotax Max Junior    : MRAMOR MARK (5. mesto)
    - Rotax Max                : JUG KLEMEN (3. mesto)
    - Rotax DD2                : MAROLT URBAN (3. mesto)




4. DIRKA VRANSKO – 17.7.2016

• EKIPNO AMD ŠLANDER 1. MESTO

• POSAMEZNO

Priimek in ime Kategorija Uvrstitev
PIVK Katja Rotax Max
1
ROTAR David
Rotax DD2
1
SADAR Mai
Rotax Micro Max 1
MIHIČ Martin KZ2 1
MRAMOR Mark Rotax Max Junior6
PREŠERN KLEMEN
Rotax DD2
2
DOVJAK ANŽE
Rotax Max Junior
1
JUG Klemen
Rotax Max 2
MAROLT Urban
Rotax DD2
3
KASTELIC Mark
Rotax Micro Max6

                                          

3. DIRKA ČEDAD-CIVIDALE, ITALIJA – 12.6.2016

• EKIPNO AMD ŠLANDER 1. MESTO

• POSAMEZNO

Priimek in ime Kategorija Uvrstitev
PIVK Katja Rotax Max
1
ROTAR David
Rotax DD2
1
SADAR Mai
Rotax Micro Max 1
MIHIČ Martin KZ2 1
MRAMOR Mark Rotax Max Junior1
PREŠERN KLEMEN
Rotax DD2
2
DOVJAK ANŽE
Rotax Max Junior
3
JUG Klemen
Rotax Max 3
MAROLT Urban
Rotax DD2
3
KASTELIC Mark
Rotax Micro Max3

                                          


2. DIRKA NOVI MAROF, HRVAŠKA – 22.5.2016

• EKIPNO AMD ŠLANDER 1. MESTO

• POSAMEZNO

Priimek in ime Kategorija Uvrstitev
PREŠERN KLEMEN
Rotax DD2
9
PIVK Katja Rotax Max
1
ROTAR David
Rotax DD2
1
SADAR Mai
Rotax Micro Max 1
MIHIČ Martin KZ2 1
MRAMOR Mark Rotax Max Junior4
DOVJAK ANŽE
Rotax Max Junior
1
JUG Klemen
Rotax Max 2
MAROLT Urban
Rotax DD2
3
KASTELIC Mark
Rotax Micro Max5

                                          

1. DIRKA VRANSKO – 17.4.2016

• EKIPNO AMD ŠLANDER 1. MESTO

• POSAMEZNO 


Priimek in ime Kategorija Uvrstitev
PREŠERN KLEMEN
Rotax DD2
1
PIVK Katja Rotax Max
1
ROTAR David
Rotax DD2
2
SADAR Mai
Rotax Micro Max 1
MIHIČ Martin KZ2 2
MRAMOR Mark Rotax Max Junior5
DOVJAK ANŽE
Rotax Max Junior
2
JUG Klemen
Rotax Max 3
MAROLT Urban
Rotax DD2
5
KASTELIC Mark
Rotax Micro Max6

                                          


DRŽAVNO PRVENSTVO SLOVENIJE V KARTINGU 2015


   DRŽAVNI PRVAK SLOVENIJE EKIPNO: AMD ŠLANDER CELJE
 
   DRŽAVNI PRVAKI iz ekipe AMD Šlander Celje - POSAMEZNA KATEGORIJA:
    - Rotax Micro Max    : SADAR MAI
    - Rotax DD2               : ROTAR DAVID
  
   DRŽAVNI PODPRVAKI iz ekipe AMD Šlander CELJE - POSAMEZNA KATEGORIJA:
    - Rotax Max Junior   : DOVJAK ANŽE
    - Rotax Max               : PIVK KATJA
    - Rotax DD2               : PREŠERN KLEMEN
    - KZ2                           : MIHIČ MARTIN



  

5. DIRKA VRANSKO – 27.09.2015

• EKIPNO AMD ŠLANDER 1. MESTO

• POSAMEZNO

Priimek in ime Kategorija Uvrstitev
ROTAR David
Rotax DD2
1
SADAR Mai
Rotax Micro Max 1
MIHIČ Martin KZ2 1
PIVK Katja Rotax Max Junior 1
MAROLT Urban
KZ2
2
PREŠERN Klemen
Rotax DD2
3
DOVJAK Anže
Rotax Max Junior
4
KASTELIC Mark Rotax Micro Max 4
MRAMOR Mark Rotax Max Junior 5
KASTELIC Robert Rotax DD27

                                          

4. DIRKA PTUJ – 13.9.2015

• EKIPNO AMD ŠLANDER 1. MESTO

• POSAMEZNO

Priimek in ime Kategorija Uvrstitev
ROTAR David
Rotax DD2
1
SADAR Mai
Rotax Micro Max 1
MIHIČ Martin KZ2 2
DOVJAK Anže
Rotax Max Junior
2
PREŠERN Klemen
Rotax DD2
2
PIVK Katja Rotax Max Junior 4
MAROLT Urban
KZ2
5
MRAMOR Mark Rotax Max Junior 6
KASTELIC Robert Rotax DD26
KASTELIC Mark
Rotax Micro Max
7

                                          

3. DIRKA VRANSKO – 30.08.2015

• EKIPNO AMD ŠLANDER 1. MESTO

• POSAMEZNO

Priimek in ime Kategorija Uvrstitev
ROTAR David
Rotax DD2
1
SADAR Mai
Rotax Micro Max 2
MIHIČ Martin KZ2 2
PIVK Katja Rotax Max Junior 2
DOVJAK Anže
Rotax Max Junior
3
KASTELIC Mark Rotax Micro Max 4
PREŠERN Klemen Rotax DD2 5
MAROLT Urban
KZ2
5
MRAMOR Mark Rotax Max Junior 5
KASTELIC Robert Rotax DD27

                                          

2. DIRKA VRANSKO – 05.07.2015

• EKIPNO AMD ŠLANDER 2. MESTO

• POSAMEZNO

Priimek in ime Kategorija Uvrstitev
PREŠERN KLEMEN
Rotax DD2
1
PIVK Katja Rotax Max Junior 2
ROTAR David
Rotax DD2
2
SADAR Mai
Rotax Micro Max 2
MIHIČ Martin KZ2 3
MRAMOR Mark Rotax Max Junior4
DOVJAK ANŽE
Rotax Max Junior
5
KASTELIC Robert
Rotax DD2
5
MAROLT Urban
KZ2
6
KASTELIC Mark
Rotax Micro Max7

                                          

1. DIRKA PTUJ – 14.06.2015

• EKIPNO AMD ŠLANDER 1. MESTO

• POSAMEZNO

Priimek in ime Kategorija Uvrstitev
DOVJAK Anže Rotax Max Junior
1
ROTAR David
Rotax DD2
1
SADAR Mai
Rotax Micro Max 1
PIVK Katja Rotax Max Junior 2
PREŠERN Klemen Rotax DD2
2
MRAMOR Mark Rotax Max Junior4
KASTELIC Robert
Rotax DD2
4
MIHIČ Martin
KZ2
5
KASTELIC Mark
Rotax Micro Max7
MAROLT Urban
KZ2 8